PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4125}

Bestseller

Best Seller
6,4 907
ocen
6,4 10 1 907
8,0 3
oceny krytyków
Bestseller
powrót do forum filmu Bestseller

Perełka

ocenił(a) film na 7

Mało znany ale bardzo dobry thriller. Aż dziw że takie coś wyszło z pod ręki reżysera kiepskiego kina akcji i scenarzysty tandetnych horrorów. Jest to opowieść o policjancie-pisarzu i płatnym zabójcy który marzy by stać się bohaterem jego książki. Kilka motywów przewidywalnych, kilka komicznych scen (Woods biegający za głównym bohaterem na początku filmu w dokach wyglądał żałośnie) i zbyt hollywoodzkie zakończenie nie psują na szczęście seansu. Pomysł jest ciekawy, akcja wciąga i trzyma w napięciu, a aktorzy poradzili sobie świetnie (Dennehy który zazwyczaj był na drugim planie tutaj zaskakuje). Może nie jest to wartościowe dzieło, ale jako kino rozrywkowe bardzo wysoka półka.

ocenił(a) film na 7
Lucky_luke

Mnie dziwi, że "z pod" wyszło spod Twej ręki. Często czytamTwoje posty, a tu .... taki "babol"  - stąd moje zdziwienie.

ocenił(a) film na 7
So_What22

To post sprzed 14 lat. Do dziś jestem chwilami na bakier z ortografią, a co dopiero w czasach. Oczywiście to żadne wytłumaczenie, faktycznie z mojej strony to spora ftopa.

ocenił(a) film na 7
Lucky_luke

skoro bywasz na bakier z orto zapamiętam i nie będę Ci "wypominał" od następnego razu. Pozwoklę sobie na ten ostatni, bo w Twym wpisie pojawiła się w t o p a :) sądzę że wiesz jaka Pozdr!

ocenił(a) film na 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones